ZMENA ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU

V prvom rade neočakávajte, že to bude prechádzka ružovou záhradou. Zmeniť svoj životný štýl nie je jednoduché, no spolu to zvládneme. Ak sa budete snažiť a riadiť sa mojimi odporúčaniami, dosiahnete svoje ciele. Stanete sa skutočne lepšou verziou samého seba. To v praxi znamená, že budete vyrovnanejší, budete mať plný pohár energie na život a na svoju prácu, zlepšia sa vám vzťahy, upravíte si váhu na svoj vytúžený ideál a zlepšíte si svoj zdravotný stav. Jednoducho budete viac v pohode a nabití energiou. Nebudete ani veriť tomu, koľko toho za jeden deň stihnete. Netvrdím, že sa vám splní všetko z tohto „zoznamu“, no garantujem vám, že na vlastnej koži pocítite zmeny, aké si teraz neviete ani predstaviť.

AKO TO BUDE PREBIEHAŤ?

Pre lepšie pochopenie by sme celú našu spoluprácu mohli rozdeliť do 4 kategórií:

A) ZMENA STRAVOVANIA

  • Pozrieme sa na vaše stravovacie návyky. Teda na to ČO, KOĽKO a KEDY jete. Zistíme, aké potraviny sú pre vás prospešné a liečivé, no a naopak, ktoré vám škodia. Ukážeme a povieme si, čo a kde kupovať, aby vás zdravé stravovanie nevyšlo celý majetok. 🙂

C) KOUČING A POMOC

  • Táto cesta nebude vôbec ľahká. To je potrebné uvedomiť si. Bude to náročné, ťažké a budete to chcieť 100krát zabaliť a vykašlať sa na to. Budú chvíle kedy sa budete cítiť pod psa. No práve preto som tu ja ako kouč. Budem s vami, poradím vám a pomôžem. Spolu prekonáme všetko, čo sa nám postaví do cesty. To vám sľubujem.

B) POHYB A CVIČENIE

  • Pravidelný pohyb je jedným z pilierov, na ktorých si zakladám svoj život. Nastavíme si vaše ciele a ja vám vytvorím postupný a optimálny cvičebný plán, vďaka ktorému sa k nim určite dopracujete. K tomu je možné, aby som vás aj ja osobne trénovala.

D) RIEŠENIE ZDRAVOTNÝCH PROBLÉMOV

  • Ak máte zdravotné ťažkosti, ktoré vás trápia, pozrieme sa na ne z pohľadu čínskej medicíny a prírodných cyklov. Ako športovec mám neoceniteľné skúsenosti aj s doplnkami výživy a viem, čo funguje a čo zasa nie. Budeme kombinovať stravovanie, pohyb a prírodné doplnky. Vďaka tomuto prístupu sa môžete nie len vyliečiť, ale si aj zdravie udržať a svoj život prežiť kvalitnejšie.

ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ OD TOHTO PROGRAMU?

alebo čo čakať a čo sa bude diať …

P

Neutralizuje sa prekyslenie vnútorného prostredia, obnovuje sa fyzická a psychická rovnováha, tak isto psychická a fyzická energia, telo dostáva dôležité živiny.

P

Očistíte si telo od splodín, toxínov a metabolitov predchádzajúceho spôsobu stravovania.

P

Tým, že neobmedzujete množstvo prijatej potravy nedochádza k obavám a strachu z hladu a jeho následkom (bolesť hlavy, nervozita, podráždenosť, pokles cukru, atď.).

P

Strava v detoxikácii urýchľuje metabolizmus, pretože obsahuje zložky, na spracovanie ktorých odoberá organizmus energiu z podkožného tuku a pri jej pravidelnom prísune je telo nútené pravidelne “zaberať”.

P

Kvôli skladbe stravy dochádza postupne ku strate chuti na sladké, častý hlad sprevádzaný pocitom slabosti a potrebe dojedania po hlavnom jedle sa tak isto vytráca. (Ak sa aj vyskytli takéto prípady, nakoniec sme prišli na to, že klientka jedla malé porcie, pretože nechcela uveriť tomu, že čím viac z uvedenej doporučenej stravy prijme, tým rýchlejšie a účinnejšie stratí tukovú hmotu).

P

Vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín dochádza k odstráneniu Jo-Jo efektu a neustálych problémov s kolísaním hmotnosti.

P

Potláča chuť na sladké, pomáha aj ľuďom s cukrovkou druhého typu.

P

Účinok stravy spojený s poklesom objemov a hmotnosti sa prejavil aj pri sedavom zamestnaní.

ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY, S KTORÝMI VÁM VIE ZMENA ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU POMÔCŤ?

s praxe alebo ako väčšinou dopadli tí, čo vydržali …

Z

Upravila sa hladina cholesterolu.

Z

Zmierňujú sa prejavy Crohnovej choroby, pacienti prestávajú byť anemickí.

Z

Výrazne ustupujú prejavy kožných ochorení.

Z

Zmierňujú sa klimakterické problémy.

Z

Upravila sa hladina cukru v krvi.

Z

Zmierňujú sa prejavy pankreatitídy.

Z

Upravil sa krvný tlak.

Z

Znižuje sa opuch a bolestivosť dolných končatín.

Z

Zlepšuje sa stav pleti, vlasov a nechtov.

Z

Vďaka výdaju energie na spracovanie prijatej stravy veľmi rýchlo dochádza k poklesom hmotnosti.

Z

Zlepšuje sa funkcia štítnej žľazy.

Z

Postupne sa znižujú prejavy PMS, mizne bolestivosť v prvý deň menštruačného cyklu.

Z

V KRÁTKOM ČASE KLIENTI ZNÍŽILI SVOJU KONFEKČNÚ VEĽKOSŤ AJ O 3 ČÍSLA, a bol to rovnomerný úbytok tuku na celej postave.