KTO JE TO KOUČ A ČO JE TO KOUČING?

Kouč vypĺňa medzeru, ktorú doktori ani výživoví poradcovia jednoducho nemajú čas vyplniť. Hlavná úloha kouča v oblasti životného štýlu je vás systematicky podporovať, aby ste vo svojom živote robili pozitívne zmeny, teda zmeny ktoré povedú k vašim cieľom a snom.

Som špecialista na zmenu životného štýlu a viem vám pomôcť so stravovaním (výber a príprava jedla, režim jedenia, orientácia v potravinách a ich významu pre vás, stravovacie zvyky, atď.), cez pohyb a cvičenie až po zmenu myslenia (mentálnych a emočných vzorcov). Tieto veci dohromady tvoria životný štýl.

Vo svete je mnoho koučov v oblasti zdravia a životného štýlu a tak isto veľa rôznych metód a stravovacích smerov. Ja pracujem s tým, čo sa mi v oblasti stravovania najviac osvedčilo. Vždy spolu preskúmame všetky možnosti a vyberieme to, čo bude mať, pre vás, najväčší prospech.

Nie je to teda iba o stravovaní, ale o spôsobe akým žijete. Napríklad kedy a čo jeme, denný režim, relax, práca, vzťahy, myšlienky a emócie, zvyky, atď.

Budete mať možnosť zmeniť svoj život natrvalo a nie iba na krátku chvíľku. Pretože vám pomôžem zmeniť svoje JA, prerobiť ho na niekoho o kom zatiaľ iba snívate. Táto osoba tam vo vás niekde je. Trik je v tom nájsť ju.

AKO PREBIEHA KOUČING?

Na prvej konzultácii, ktorá je bezplatná sa bližšie spoznáme a preberieme detaily ako napríklad, čo vás vedie k zmene, aké máte ciele, zázemie, zdravotný stav, a veľa iného. Následne vám vypracujem prvý plán (jedálniček/cvičebný plán/detox), nastavíme si ciele a vymyslíme, ako sa k nim dopracujeme. Na tejto ceste je potrebné byť pozitívni, sústrediť sa na cieľ a držať sa mojich rád. Celý program so mnou bude trvať 3 mesiace, no mnoho klientov si toto obdobie rado predĺži :). Počas tohto obdobia sa okrem telefonických konzultácií budeme pravidelne stretávať a rozoberať vaše pocity, problémy, chute, preberať či sa blížime k našim cieľom a riešiť prípadné komplikácie. Každopádne môj cieľ je aby ste po 3 mesiacoch boli úplne sebestační. Mali by ste už sami poznať aký systém stravovania vám pomáha (aké potraviny vyberať, kde najlepšie kupovať a ako to kombinovať); ako sa udržiavať v skvelej fyzickej a psychickej kondícii, aby ste sa cítili dobre a mali plno energie; ako sa vyrovnávať lepšie so stresom; ako mať lepší vzťah so sebou (a tým pádom aj so všetkými ostatnými); alebo aj ako pokračovať v zlepšovaní svojho zdravotného stavu (niektoré problémy trvá vyriešiť dlhšie).

Som tu preto aby som si vypočula vaše obavy a očakávania, pomohla vám objaviť kde a prečo zlyhávate, zorientovať sa vo svete výživy a stravovania (často rozporuplnom a prepchatom protichodných informácií) a zistiť, čo presne funguje pre vás.

Eliška Švikruhová

Špecialista na zmenu životného štýlu

SOM VÁŠ KOUČ, NO SOM TIEŽ …


R

SÚKROMNÝ UČITEĽ

Máte možnosť sa pýtať, vzdelávať sa a nasávať do seba všetko to, čo vás zaujíma a potrebujete vedieť. Som tu pre vás aby vám odovzdala všetky svoje vedomosti a skúsenosti.

R

OSOBNÝ TRÉNER

Ak z toho chcete dostať maximum začnite na sebe makať. Zostavím vám tréningový plán a povediem vás počas tréningu.

R

SKÚSENÝ TERAPEUT

Pri každej zmene bývajú problémy a na každej ceste sa nájdu prekážky. Pomôžem vám zvládnuť ich, bez zbytočného stresu a poskytnem vám potrebnú emocionálnu podporu.

R

VÝŽIVOVÝ ŠPECIALISTA

Naučím vás, ako sa stravovať trvalo a udržateľne pre vás. Takže sa už nikdy nevrátite k starým návykom ani k pôvodnej váhe. ZABRÁNITE JO-JO EFEKTU!

ČO PRE VÁS VIEM UROBIŤ


Neboli nájdené žiadne výsledky

Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.

ZAUJALA SOM VÁS?

Poďme sa spolu porozprávať

Kontaktuje ma